Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 4
Sht., 29. Sht. 2018 16:00
BESELIDHJA
BESELIDHJA
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Pre., 21. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
2:0 DINAMO
DINAMO

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3440
mod_vvisit_counterDje9770
mod_vvisit_counterKete jave32342
mod_vvisit_counterTe gjitha8456723

Kemi 107 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Hidhet shorti i "Uefa Youth League", Vllaznia U19 përballë FC Astana

Shtyp pdf

Sot në Nion të Zvicrës është hedhur shorti i "Uefa Youth League", kompeticion në të cilin për të dytin vit me rradhë do të marrë pjesë edhe Vllaznia si kampionë e Shqipërisë për 19 vjeçarët. Në ceremoninë e hedhjes së shortit, ka marrë pjesë edhe përgjegjësi teknik i Akademisë Vllaznia Alban Neziri.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia firmos kontratat e reja edhe me pesë futbollistë të tjerë

Shtyp pdf

KF Vllaznia ka vijuar edhe sot me procesin e firmosjes së kontratave të reja apo dhe me rinovimin e atyre ekzistuese. Kështu, pas firmës së hedhur pak ditë më parë nga futbollistët Dan Ignat, Sergio Rodrigues Pereira Junior dhe Eziamaka Collins Ikenna, sot janë firmosur edhe pesë kontrata të tjerë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia firmos me tre futbollistë të huaj

Shtyp pdf

Mesnata e së premtes ka shënuar edhe fundin e merkatos për futbollistët e huaj dhe pikërisht për këtë arsye, KF Vllaznia ka bërë të mundur marrjen e tre futbollistëve që tashmë do të jenë pjesë e saj. Bëhet fjalë për mbrojtësin rumun Dan Gelu Ignat, sulmuesin brazilian Silvio Rodrigues Pereira Junior dhe sulmuesin nigerian Eziamaka Collins Ikenna.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Uefa konfirmon zyrtarisht pjesmarrjen e Vllaznia U-19 në “Uefa Youth League”

Shtyp pdf

Institucioni I futbollit europian ka njoftuar klubin me një shkresë ku bën të ditur se tashmë ekipi jonë është pranuar për të qenë pjesë e këtij kompeticioni të rëndësishëm.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al