Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 26
Die., 19. Mar. 2017 17:00
Vllaznia
Vllaznia
0:0 Teuta
Teuta

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 26 52
2 Pa 26 52
3 Sk 26 50
4 Lu 25 36
5 Vl 26 32
6 Ti 26 30
7 Te 26 28
8 La 26 25
9 Fl 24 22
10 Ko 25 12

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot613
mod_vvisit_counterDje8487
mod_vvisit_counterKete jave52474
mod_vvisit_counterTe gjitha4648474

Kemi 39 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 13 39
2 Apolonia 13 34
3 Kinostudio 13 28
4 AAS 13 22
5 Juban Danja 13 19
6 Teuta 13 19
7 Tirana AS 12 16
8 Skenerbeu 13 9
9 Dajti 13 3
10 The Door 12 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia U-19 vazhdon me serinë e sukseseve në kampionat

Shtyp pdf

Tjetër fitore në kampionat për ekipin U-19 të Akademisë Vllaznia. Djemtë e drejtuar nga trajnerët Beqiri e Kaçi këtë herë kanë fituar në transfertë ndaj ekipit të Akademisë së Futbollit me rezultatin 2-0. Golin e parë të ndeshjes e ka shënuar Palushani në minutën e 14-të dhe me këtë gol do të mbyllej pjesa e parë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia, barazim me shumë vlera në Gjirokastër ndaj Luftëtarit

Shtyp pdf

Në barazim 0-0 është mbyllur ndeshja në mes Luftëtarit dhe Vllaznisë, e luajtur pasditen e së shtunës në Gjirokastër. Shkodranët kanë marrë kësisoj një pikë me shumë vlerë në këtë takim shumë të vështirë dhe ndonëse nuk doli parashikimi I presidentit të Laçit Pashk Laska që deklaronte se ata do të fitonin, sërish edhe barazimi I ka kënaqur. Ndeshja ka qenë shumë e luftuar.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Drejtori Zeka: Vlerësim maksimal për Luftëtarin por Vllaznia kërkon fitoren

Shtyp pdf

Situata tek Vllaznia në prag të ndeshjes me Luftëtarin, ka qenë më e mirë se në ndeshjet e kaluara. Ekipi është nisur mesditën e sotme drejt Gjirokastrës dhe ndërkohë, në konferencën për shtyp është paraqitur drejtori sportiv i klubit Eugent Zeka. Në fillim të fjalës së tij, ai ka folur për gjendjen e skuadrës dhe objektivin që ajo do të ketë për takimin e nesërm teksa ka thënë:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Buzëqesh Akademia Vllaznia

Shtyp pdf

Ditët e fundit, KF Vllaznia ka lidhur marrëveshjet kontraktuale me tre prej lojtarëve të rinj, që aktualisht aktivizohen pranë ekipit U-19 të Akademisë tonë.Bëhet fjalë për futbollistët:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al