Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 31
Sht., 29. Pri. 2017 16:00
Vllaznia
Vllaznia
-:- Korabi
Korabi

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 30
Sht., 22. Pri. 2017 19:00
Flamurtari
Flamurtari
2:0 Vllaznia
Vllaznia

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 30 62
2 Pa 30 62
3 Sk 30 59
4 Lu 29 39
5 Vl 30 37
6 Ti 30 32
7 Te 30 32
8 Fl 28 31
9 La 30 29
10 Ko 29 12

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot9529
mod_vvisit_counterDje9898
mod_vvisit_counterKete jave19427
mod_vvisit_counterTe gjitha4849364

Kemi 143 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 16 48
2 Apolonia 16 38
3 Kinostudio 16 35
4 AAS 16 31
5 Teuta 16 23
6 Juban Danja 16 22
7 Tirana AS 15 19
8 Skenerbeu 16 10
9 Dajti 16 6
10 The Door 15 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Hoxha e Qardaku i japin fitoren 2-0 Vllaznisë U-17 në Kukës

Shtyp pdf

Vllaznia U-17 në futboll ka arritur të marrë një tjetër fitore në kampionat. Në ndeshjen e dytë të fazës së tretë të kampionatit, ajo ka luajtur në Kukës ndaj skuadrës vendase dhe ka arritur të triumfojë me rezultatin 2-0. Ka qenë një takim I konsideruar I vështirë megjithatë është zgjidhur në mënyrën e duhur gjatë pjesës së dytë, falë talentit të futbollistëve të saj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

KF Vllaznia dënon gjestin e turpshëm të tifozëve bardheblu

Shtyp pdf

Një gjest shumë i turpshëm ka ndodhur në përfundim të ndeshjes së sotme Tirana- Vllaznia, luajtur në kryeqytet.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

E shkëlqyer! Vllaznia mund 2-1 Tiranën brenda në "Selman Stërmasi"

Shtyp pdf

Ekipi shkodran ka arritur një fitore me shumë vlera mbrëmjen e sotme ndaj Tiranës brenda në "Selman Stërmasi". Kuqeblutë kanë arritur të fitojnë me rezultatin 2-1 ndaj bardhebluve duke marrë kësisoj një trepikësh të rëndësishëm. Loja është kontrolluar nga fillimi e deri në fund prej tyre. Në pjesën e parë, pavarësisht rasteve të të dy ekipeve, nuk do kishte gol.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Gjyrezi: Vllaznia mund Tiranën dhe sheh më lart në renditje

Shtyp pdf

Fitorja ndaj Tiranës, kjo është këtë gjë kërkojnë në kampin kuqeblu. Administratori i klubit Astrit Gjyrezi, në një dalje publike sot, ka bërë të qartë se objektivi për takimin e e nesërm është vetëm fitorja. "Ekipi është i karikuar maksimalisht. Këto janë momentet më të bukura të Vllaznisë. Mendoj dhe duhet që të marrim maksimumin në Tiranë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al