Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 26
Die., 19. Mar. 2017 17:00
Vllaznia
Vllaznia
0:0 Teuta
Teuta

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 26 52
2 Pa 26 52
3 Sk 26 50
4 Lu 25 36
5 Vl 26 32
6 Ti 26 30
7 Te 26 28
8 La 26 25
9 Fl 24 22
10 Ko 25 12

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot608
mod_vvisit_counterDje8487
mod_vvisit_counterKete jave52469
mod_vvisit_counterTe gjitha4648469

Kemi 38 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 13 39
2 Apolonia 13 34
3 Kinostudio 13 28
4 AAS 13 22
5 Juban Danja 13 19
6 Teuta 13 19
7 Tirana AS 12 16
8 Skenerbeu 13 9
9 Dajti 13 3
10 The Door 12 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Klubi Vllaznia ankesë zyrtare në FSHF për arbitrin Jorgji

Shtyp pdf

Ashtu siç kishim paralajmëruar që mbrëmë, KF Vllaznia natyrisht që nuk do të hiqte nga ndjekja e çështjes së dënimit të arbitrit Enea Jorgji i cili me vendimet e tij përcaktoi fatin e ndeshjes së kupës me Teutën. Për këtë arsye, ditën e sotme klubi shkodran ka dërguar ankesën zyrtare në lidhje me këtë arbitër në Federatën Shqiptare të Futbollit duke kërkuar dënimin e tij për veprimet ndaj skuadrës kuqeblu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-17 humbet me 11-metërsha finalen e Kupës së Shqipërisë

Shtyp pdf

Ekipi U-17 i Akademisë Vllaznia nuk ka arritur t'i shkojë deri në fund Kupës së Shqipërisë duke e fituar trofeun. Në ndeshjen finale të luajtur mesditën e sotme në "Elbasan Arena", ajo është mundur nga Tirana vetëm përmes gjuajtjes së 11-metërshave.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Sot në "Elbasan Arena" finalja e kupës U-17 Vllaznia- Tirana

Shtyp pdf

Sot në orën 13.30 në "Elbasan Arena" do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Shqipërisë për grupmoshën U-17. Në finale siç dihet kanë dalë Vllaznia dhe Tirana. Këto janë dy prej ekipeve më të mira edhe në kampionat dhe për këtë arsye, ky është një tregues se në rradhët e tyre ato kanë elementë që spikasin.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Gëzuar 98 vjetorin Vllazni!

Shtyp pdf

16 shkurt 1919- 16 shkurt 2017.98 vite më parë,do të krijohej i pari klub në Shqipëri- Vllaznia. Sot ajo ka ditëlindjen. Një përvjetor i cili e gjen këtë skuadër në një moment jo shumë të mirë. Për më tepër, pas një eliminimi në Kupë, eliminim që vjen nga faktorë të tjerë dhe jo nga loja në fushë. Sigurisht që ky përvjetor është momenti për të reflektuar të gjithë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al