Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 31
Die., 29. Pri. 2018 19:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- LAÇI
LAÇI

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 30
Sht., 21. Pri. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
0:2 LUFTETARI
LUFTETARI

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 29 66
2 KU 30 55
3 LU 30 47
4 PA 29 45
5 FL 30 43
6 LA 30 43
7 KA 30 37
8 VL 30 33
9 TE 30 33
10 LU 30 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3803
mod_vvisit_counterDje6820
mod_vvisit_counterKete jave24281
mod_vvisit_counterTe gjitha6990750

Kemi 87 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia për femra fituese e turneut "Miqësia". Mund 7-0 Vizion të Ferizajt në finale

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë në futboll për femra është shpallur fitues i turneut "Miqësia" të zhvilluar ditën e djeshme në Shkodër. Ajo ka mundur në finale me rezultatin e thellë 7-0 ekipin Vizion të Ferizajt të Kosovës. Në këtë turne, kanë marrë pjesë edhe dy ekipe të tjera, pikërisht ato të Shkodrës, Juban Danja dhe The Door. Ndeshjet e para sipas shortit, kanë vënë përballë njëra- tjetrës Juban Danjën me Vizion dhe Vllazninë me The Door.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazon 0-0 me Tiranën. Dy kroatët janë të pavlefshëm

Shtyp pdf

Në barazim 0-0 është mbyllur miqësorja në mes ekipeve të Vllaznisë dhe Tiranës. Ajo është luajtur pasditen e sotme në stadiumin "Loro Boriçi" dhe është ndjekur me interes nga një numër i konsiderueshëm tifozësh. Trajneri Canaj ka aktivizuar nga minuta e parë këto futbollistë: Vujadinoviç, Gocaj, Zefi, Sykaj, Marku, Belisha, Tafili, Kruja, Shtubina, Hajdari, Bushiç.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Të dielën në Shkodër, turneu "Miqësia" në futbollin e femrave

Shtyp pdf

Një turne shumë interesant pritet të zhvillohet ditën e dielë në Shkodër në futbollin e femrave. Do jenë katër skuadra pjesmarrëse mes të cilave tre janë të Shkodrës dhe një e Kosovës dhe prandaj, ky turne ka marrë emrin "Miqësia" si për të thënë se do shërbejë për forcimin e miqësisë jo vetëm në mes vajzave shkodrane por edhe atyre kosovare.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia, mbërrijnë dy kroatë të tjerë për provë. Rukavina dhe Ljuboviç

Shtyp pdf

Dy futbollistë të tjerë kroatë kanë ardhur në provë tek Vllaznia. Pas largimit të Bulat që nuk e kaloi testin, këta dy të tjerët do tentojnë natyrisht të bindin stafin drejtues. Të sapoardhurit janë mbrojtësi Denis Ljuboviç dhe mesfushori Antonio Rukavina të cilët sot kanë zhvilluar seancën e parë stërvitore me ekipin. Ky I fundit nuk vjen për herë të parë në Shqipëri sepse pak kohë më parë ka luajtur me Skënderbeun dhe me Kastriotin.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al