Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 4
Sht., 29. Sht. 2018 16:00
BESELIDHJA
BESELIDHJA
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Pre., 21. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
2:0 DINAMO
DINAMO

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3622
mod_vvisit_counterDje9770
mod_vvisit_counterKete jave32524
mod_vvisit_counterTe gjitha8456905

Kemi 106 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Lika: Në Burrel nuk më kënaq barazimi, do luajmë veç për fitore

Shtyp pdf

Ndeshja e nesërme ndaj Burrelit për kampionat ka një rëndësi edhe më të madhe se ajo e kupës luajtur pak ditë më parë. Prandaj dhe trajneri Hasan Lika kërkon që skuadra e Vllaznisë të luftojë vetëm për fitore në këtë përballje. Një gjë të tillë ai e ka deklaruar sot para gazetarëve në konferencën e rradhës për shtyp ku është shprehur:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazim 1-1 në Burrel në ndeshjen e parë të Kupës

Shtyp pdf

Pasditen e sotme në stadiumin "Liri Ballabani" të Burrelit është luajtur ndeshja e parë e turit të parë të Kupës së Shqipërisë mes skuadrës vendase dhe Vllaznisë. Në fund të 90 minutëshit është sigluar rezultati i barabartë 1-1, rezultat ky që favorizon skuadrën tonë për kalimin në turin e dytë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Ekipet e Akademisë Vllaznia dy fitore në javën e dytë të kampionatit

Shtyp pdf

Ndryshe nga java e parë e kampionatit që u shoqërua me disfatë për të dy ekipet e Akademisë Vllaznia, në të dytën ato kanë qenë të suksesshëm. Këto janë luajtur në Tiranë dhe përballë kanë patur ekipet respektive të Internacional. 17 vjeçarët shkodranë kanë fituar me rezultatin e thellë 4-0 ndërsa 19 vjeçarët kanë fituar 2-0.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia vazhdon të mendojë për të ardhmen. Firmosin tre lojtarë të tjerë të rinj

Shtyp pdf

Ditët e fundit, drejtuesit e KF Vllaznia kanë firmosur tre kontrata të tjera me futbollistët e Akademisë. Bëhet fjalë për mbrojtësit Brendon Smajli e Serjan Repaj si dhe mesfushorin Emrah Fikaj. Ata kanë qenë sezonin e kaluar pjesë e ekipit U-19 ku kanë spikatur me paraqitjet e tyre dhe për këtë arsye, drejtuesit kanë menduar që me to të firmosin kontrata afatgjata.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al